ASKİ GENEL MÜDÜRÜ ÇARŞAMBA AKŞAMI AKÇED'İN DAVETLİSİ OLARAK AKBÜK'DE - . .

 

 

ASKİ genel müdürü öncelikle Akbük`ün çevre sorunlarını yerinde inceleyerek halkın şikâyetlerini dinleyecek ve AKÇED`in Çarşamba akşamı saat 21`de düzenleyeceği toplantıya katılarak çözüm  yollarını anlatacak.

 

Aydın Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdürü Sayın Özcan Korkmaz Akbük Kültür ve Çevre Derneği [AKÇED]`in Çarşamba akşamları saat 21`de gerçekleştirdiği geleneksel halk toplantısına katılacak.

Akbük`ün çevre tabanlı sorunlarının tartışıldığı toplantının ana gündemi bu hafta, "kanalizasyon alt-yapısı, vidanjörler, paket arıtma tesisinin durumu ve deniz kirliliği" sorunları oluşturuyor.

ASKİ genel müdürü Özcan Korkmaz , öncelikle Akbük halkının dile getireceği yerel sorunları ve şikayetlerini dinleyecek. Sonrasında ise, söz konusu sorunlara ASKİ`nin getireceği ve getirmekte olduğu çözümler konusunda geniş açıklamalarda bulunacak.

Geçtiğimiz hafta AKÇED yönetiminin Aydın`a giderek ASKİ genel müdürü Sayın Özcan Korkmaz ile yaptığı toplantıda kararlaştırılan bu etkinlik, katılımcı demokrasi ilkesinin hayata geçirilmesine bir örnek oluşturuyor.

 

Ad & Soyad
Eposta
Mesaj
İp: 54.161.49.216
Tarih: 22.8.2018
Akbük Web DesignCumhuriyet Mah. 1. Kordon No: 26 (Sahil Yolu Üzeri) Akbük - Didim - Aydın
www.akceder.com