DİDİM KİTAPSEVERLER KULÜBÜ AKBÜK’DE TOPLANACAK… - Gülru Pere

Didim Kitapseverler Kulübü Ekim ayı toplantısını İlksan Öğretmenevi’nde yaptı. Geçtiğimiz Cumartesi günü saat 15.00’de bir araya gelen grup üyeleri geçen ay belirlemiş oldukları George Orwell’in 1984 isimli kitabı üzerine söyleştiler.

Toplantıya Ertan Yurderi, Tevfik Özkorkmaz, Gönül Topaloğlu, Cemile Erdoğan, Umut Erdoğan, Nilgün Önce, Dursun Erike, Ayşıl Haksal ve Faruk Haksal katıldılar.

Kitabın içeriğinin sorgulandığı toplantıda söz alan grup üyeleri kendilerine ait özgün farklı bakış açılarını sergilediler.

Didim’de yaşayan, kitap okumakla ve özellikle de edebiyatla ilgili bir grup aydınlık insanın oluşturduğu etkinlikler yaklaşık iki yıldır disiplinli bir biçimde sürdürülüyor.

 

GELECEK TOPLANTI AKBÜK’DE…

Önümüzdeki ayın toplantısı Akbük’de yapılacak. Akbük Kültür Derneği ve Akbük Doğa ve Düşünce Derneği’nin müştereken ev sahipliği yapacağı “kitapseverler etkinliği”nde ele alınacak kitabın adı: “Sol” Sinyal…

Etkinliğin temel işleyiş kuralı: Belirlenen kitabın okunması ve belirlenen günde her yönü ile sorgulanarak eleştirilmesi…

 

 

Ad & Soyad
Eposta
Mesaj
İp: 3.238.24.209
Tarih: 6.07.2022
Akbük Mahallesi 1021 Cadde No: 26 (Sahil Yolu Üzeri) Didim - Aydın
www.akceder.com